English To Go

14.09.2017

W celu przystąpienia do wybranego egzaminu CAMBRIDGE ENGLISH, prosimy o zapoznanie się z cennikiem, wypełnienie zgody i dostarczenie jej do nauczyciela prowadzącego język angielski (zapisy odbędą się przy zebraniu min. 5 osób).

Pobierz- BRITISH_COUNCIL_ZGODA.pdf 

Z dumą ogłaszamy, iż Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. św. Dominika Savio podpisało współpracę z British Council, instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej.

Dlaczego British Council? Oto fakty:

  • Organizacja powstała w 1934 roku, dziś to ponad 200 biur w 110 krajach.W Polsce działa od 1938 roku i posiada biura oraz szkoły języka angielskiego w Warszawie i Krakowie. 

  • W Polsce posiada sieć centrów egzaminacyjnych w 14 miastach.

  • Bliskie relacje z departamentami rządu brytyjskiego, Ambasadą Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, lokalnymi samorządami, ministerstwami oraz organizacjami międzynarodowymi.

  • Rok 2015/2016 to trzy miliony brytyjskich egzaminów przeprowadzonych egzaminów na całym świecie, udział 400 tysięcy uczniów w kursach i 12 milionów ludzi w organizowanych przez British Council wystawach, targach i festiwalach.

Dzięki Programowi Partnerskiemu Addvantage uczniowie i nauczyciele mają dostęp do najwyższej jakości usług.

Jakie zatem korzyści daje Program Partnerski Addvantage?

  • Szkoła ma prawo rejestrowania swoich studentów na egzaminy Cambridge English Language Assessment organizowane w sesjach ogólnodostępnych, według standardowej oferty obowiązującej instytucje. Organizowane kursy to:

           YLE, KET, KET for Schools, PET, PET for Schools, FCE, FCE for Schools, CAE, CPE, BEC, IELTS.

  •  rabaty na egzaminy i możliwość przeprowadzania ich w szkole

  •  zestawy testów egzaminacyjnych z poprzednich lat

  •  dla kandydatów przystępujących do FCE, FCE for Schools i CAE – bezpłatny dostęp do egzaminacyjnej platformy internetowej British Council Road to Success

  •  dla kandydatów przystępujących do IELTS – bezpłatny dostęp do kursu on-line Road to IELTS

Uczniowie Szkoły zdają wówczas egzaminy wraz z innymi kandydatami w salach wyznaczonych przez Centrum Egzaminacyjne British Council. Cambridge English Language Assessment tworzy wiodące na świecie certyfikaty dla osób uczących się języka angielskiego i nauczycieli tego języka. Egzaminy te powstają w oparciu o profesjonalne badania naukowe i system zarządzania jakością. 

Wszystkich uczniów zapraszamy do skorzystania z oferty British Council, która nie tylko korzystanie wpłynie na reprezentowany poziom języka angielskiego ale będzie świetną wizytówką w późniejszym życiu zawodowym.

Zgłoś chęć przystąpienia do wybranego egzaminu u swojego nauczyciela języka angielskiego jeszcze dziś!

© 2013-2019 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl